Hakkımızda

Nawras Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti

Nawras Group, 1990 yılında ticari hayatına yerel bir şirket olarak başlamış olup zaman içerisinde kurduğu Nawras Tarım Ürünleri ve Nawras Company ile gelişimine ivme kazandırmıştır. Müşteri ihtiyaçlarına daha etkin ve hızlı cevap verebilmek amacı ile modern paketleme tesisi olan AJM Gıda eleme ve temizleme tesisini kurarak bir şirketler topluluğu haline gelmiştir. Grubun logosunu oluşturan martı sembolu şirketin misyonu olan dürüstlüğü, hassasiyeti ve cesaretini simgelemektedir.

Özüne "İnsana Saygı” prensibi ile yola çıkan Nawras Group, Nawras, Khosh, Yousef ve Ramos markaları ile gıda sektörüne hızlı bir giriş yapmış olup üstün kalitesi ve etkin müşteri çözümleri ile çok kısa bir süre içerisinde saygın bir yer edinmiştir.

Bünyesindeki modern üretim ve paketleme sistemi ile arkasındaki profesyonel yönetim gücü sayesinde dünya pazarlarındaki seçkin tarım ürünlerini müşterisinin beğenisine sunan Nawras Group, hammadde tedariğinde gösterdiği duyarlılığı ürünlerinin satuş noktalarına daha hızlı ulaşması için yapmış olduğu lojistik yatırımları bütünleştirmiş ve bu amaçla Nawras Trans Tır filosu ile Nawras dağıtım firmalarını kurmuştur.

Nawras Group yenilikçi ve kaliteli ürün misyonu ile özellikle bakiiyat ürünlerinde pazarlarında lokomotif güç olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yerinde ve hızlı cevap verebilmek için kurmuş olduğu dağıtım şirketi ve tır filosu ile hizmet kalitesini günden güne arttırmaktadır.

Günümüz rekabet koşullarında kaliteli ürünleri, uygun fiyat seçenekleri ile piyasaya sunan Nawras Group dinamizmi ve cesareti ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Markalarımız


Nawras Group bünyesinde bulunan ve her biri ayrı bir önem ve kalite taşıyan markalarımız, siz değerli tüketicilerimiz için en doğal ürünleri sunmaktadır.

Nawras Group
Ajm Gıda
Khosh Bakliyat
Yousef Bakliyat
Ajmal Bakliyat
Ramos Bakliyat

Sertifikalarımız


Türkak 9001
Türkak 22000
Türkak Çevre Yönetimi
Türkak OHSAS